قوانین عمومی

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت www.nesha1.com (نشا یک) به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی
ایجاد حساب کاربری و خرید در نشا یک به منزله‌ی قبول کلیه شرایط و قوانین فروشگاه نشا یک از سوی کاربر گرامی است. درصورتی که در قوانین مندرج، رویه ها یا سرویس های نشا یک تغیراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی می شود و جایگزین قوانین قبلی است. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کلیه فعالیت های وب سایت www.nesha1.com (نشا یک) در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت کننده از مصرف کننده است.

کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نشا یک اقدام کند.

ارتباط الکترونیک

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات نشا یک استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به نشا یک ایمیل میزنید، این ایمیل به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می‌کنید که نشا یک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

جهت اطلاع رسانی سرویس های ویژه (جشنواره ها و تخفیفات اعمال شده)، امکان دارد نشا یک برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه نشا یک را در پروفایل خود لغو کنند. Like to try a lady luck tragamonedas gratis igt.
توجه داشته باشید که 09166089227 شماره ای است که نشا یک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند.

همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویداد ها، خدمات و سرویس های ویژه نشا یک را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نشا یک، با هر شماره دیگری تخلف و سو استفاده از نام نشا یک است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به 06132217083 اطلاع دهید

قانون کپی رایت

کلیه مطالب در وبسایت www.nesha1.com (نشا یک) که در دسترس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگو ها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت نشا یک دانسته شده و جز اموال شخصی این وبسایت محسوب می شود. حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار نشا یک است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نشا یک محفوظ می دارد.

حریم شخصی

کابران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.
سن قانونی برای فعالیت در سایت از 18 سالگی می باشد در صورتی که کاربر از سن ذکر شده جوان‌تر هست می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام نماید.
نشا یک به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. نشا یک متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و دراین راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نشا یک ، شما رضایتمندی خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

Main Menu