مختصری درباره ما

شرکت سهامی سفیران رویش زمین با شماره ثبت 10944 در مورخه 6/9/1397 با تجمیع تعدادی از شرکت های کشاورزی که از سال 1384در زمینه کشاورزی فعالیت می کردند، به ثبت رسید و با گذشت چندین سال از فعالیت به منظور کمک به مجموعه کشاورزی کشور در راه اندازی یک فعالیت پایدار و با شعار”کشاورزی پایدار – ضرورت پیشرفت پایدار” با راه اندازی وب سایت  www.nesha1.com (نشا یک) فعالیت خود را با فروش آنلاین محصولات کشاورزی در فضای مجازی آغاز کرده است.

با گذشت زمان، سایت نشا یک فازهای بعدی فعالیت خود را با فروش آنلاین محصولات دامی و شیلاتی و نیز فعالیت در زمینه گیاهان دارویی آن را ادامه خواهد داد.
شرکت سفیران رویش زمین کاملا مستقل و وابسته به هیچ نهاد و ارگانی نمی باشد. وب سایت نشا یک یکی از فروشگاه های عرضه نهاده های کشاورزی در کشور عزیزمان است و گروه‌های مختلف کالایی در آن عرضه می شود.
نشا یک دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت می‌باشد و دارای کلیه مجوز های رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه می باشد.
در ادامه این وب سایت، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استاندارد ها را برای تسهیل در فرایند پیش از خرید کاربران، فراهم خواهد نمود.
برای نشا یک بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و با بیشترین سهولت انتخاب کنند و لذا از هر گونه تلاش برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‌نماید.
توسعه اینترنت و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و تغییر در الگو های متداول خرید ترغیب می کند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن آن حتی در دور دست ترین روستاهای کشور عزیزمان، دیگر خرید و فروش سنتی مقرون به صرفه نمی باشد چون شما می‌توانید با کمک اینترنت در کمترین زمان ممکن ،بیشترین اطلاعات را بدست اورده و در کنار مقایسه آن ها ،بهترین خرید را انجام دهید.

نشا یک در راستای توسعه اهداف خود، درکنار تیمی مجرب، متشکل از اساتید کار آزموده دانشگاه در زمینه‌های کشاورزی تمام تلاش خود را می کند تا به بهترین شکل ممکن، زمینه فروش محصولاتی با کیفیت را بصورت آنلاین فراهم نموده و همچنین جهت رضایت کاربران خود، با ایجاد بخش مشاوره رایگان، سعی دارد به انتخاب دقیق محصول و کاهش هزینه های مشتریان عزیز خود کمک نماید.

آدرس ما روی نقشه

Main Menu